10 korzyści z posiadania karty kredytowej Wayfair

17 lutego 2021

Zakupy w Wayfair mogą być bardziej korzystne, jeśli masz kartę kredytową Wayfair. Sprzedawca oferuje wyjątkowe oferty dla swoich 5 marek detalicznych. Z posiadaniem wiążą się pewne korzyści. Jeśli zastanawiasz się, czy złożyć wniosek, oto dziesięć korzyści, które możesz uzyskać, jeśli zostanie zatwierdzona karta kredytowa Wayfair.

1. Brak opcji odsetek

Możesz używać karty kredytowej Wayfair do robienia zakupów u sprzedawcy i możesz skorzystać z opcji braku odsetek. jeśli spłacisz całkowite saldo na karcie kredytowej w ciągu 6 lub 12 miesięcy, możesz całkowicie uniknąć naliczania odsetek. Jest to promocja dla nowych posiadaczy kart, ale musisz spłacić zamówienia złożone w czasie trwania promocji i nie możesz spóźnić się z płatnością, aby się zakwalifikować.

2. Zdobywasz punkty Rewards

Karta kredytowa Wayfair jest wyposażona w program nagród. Możesz zarobić do trzech procent w nagrodach z powrotem na zamówieniach zakupu. Obowiązują pewne ograniczenia, a oferta jest ważna tylko w przypadku kwalifikujących się zamówień.

3. Możesz otrzymać 40 $ zniżki na pierwsze zamówienie

Jest to oferta promocyjna, którą Wayfair kieruje wyłącznie do nowych posiadaczy kart. Możesz być uprawniony do otrzymania 40 dolarów zniżki na koszt pierwszego zamówienia. Aby zakwalifikować się do tej zniżki, Twoje zamówienie musi przekraczać 250 USD, a oferta dotyczy tylko pierwszego zamówienia.

4. Zyskujesz dostęp do unikalnych towarów

Wayfair oferuje dostęp do zakupu mebli i wystroju domu przez Internet. Oferowane produkty dostępne są w szerokiej gamie stylów i typów. Niektóre przedmioty nie są łatwe do zlokalizowania, a to tylko część atrakcyjności zakupów w Wayfair.

5. Nie ma opłaty rocznej

Wiele banków oferujących rachunki kart kredytowych pobiera roczną opłatę oprócz innych opłat. Jedną z zalet posiadania karty kredytowej Wayfair jest to, że nie ma żadnych opłat rocznych. To sprawia, że ​​karta ma większą wartość w porównaniu z innymi.

6. Możesz sfinansować większe zakupy

Są chwile, kiedy trudno jest wymyślić ryczałtową kwotę gotówki na zakup głównych przedmiotów, takich jak meble i inne rodzaje wystroju domu. Dzięki karcie kredytowej Wayfair możesz zamawiać towary online w zaciszu własnego domu i dokonywać wygodnych miesięcznych płatności. Dzięki temu możesz stylowo odświeżyć swój dom bez konieczności czekania na oszczędzanie.

7. Nagrody można wydać na przyszłe zamówienia

Gdy zgromadzisz punkty premiowe za kwalifikujące się zakupy, punkty te można wykorzystać do pokrycia kosztów przyszłych zamówień. Ten plan zapewnia kredyt w sklepie i dodatkowo zmniejsza koszty wszelkich towarów, które będziesz ładować w przyszłości. Im więcej kwalifikujących się marek kupisz, tym więcej zarobisz na nagrodach.

8. Masz opcje finansowania

Karta kredytowa Wayfair ma różne opcje finansowania dostępne dla kwalifikujących się zamówień. Jeśli Twoje zamówienie wynosi co najmniej 250 USD, możesz kwalifikować się do zerowej zaliczki i opcji finansowania na sześć miesięcy. Jeśli Twoje zamówienie wynosi 500 USD lub więcej, możesz kwalifikować się do 12-miesięcznego planu finansowania. Jeśli spłacisz saldo do końca okresu promocyjnego, nie zostaną naliczone odsetki.

9. Możesz poprawić swoją zdolność kredytową

Karta kredytowa Wayfair może pomóc w budowaniu zdolności kredytowej. Jeśli korzystasz z karty w sposób odpowiedzialny, dokonujesz wszystkich płatności na czas i utrzymujesz niskie saldo, może to poprawić Twój wynik FICO. To kolejna wielka korzyść związana z kartą.

10. Elastyczne standardy zatwierdzania

Uzyskanie standardowej karty kredytowej może być trudne, zwłaszcza jeśli miałeś kilka problemów z kredytem. Karty kredytowe Wayfair są łatwiejsze do zakwalifikowania niż większość kart handlowych lub popularnych kart kredytowych. Prawdopodobieństwo zatwierdzenia tej karty jest znacznie większe, zwłaszcza jeśli masz dobrą lub żadną negatywną historię kredytową w sklepie.

Oto dziesięć korzyści wynikających z ubiegania się o kartę kredytową Wayfair. Karta może być używana tylko do zamówień składanych w sklepie, ale daje dodatkowe opcje zakupów z kilkoma doskonałymi korzyściami. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowych mebli lub wystroju domu i mógłbyś skorzystać z opcji finansowania z miesięcznymi ratami, to jest to opcja, którą warto rozważyć.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy