4 główne sieci kart kredytowych w Stanach Zjednoczonych

17 lutego 2021
Category: Małych Firm

W Stanach Zjednoczonych istnieją cztery główne sieci kart kredytowych. Marki sieciowe to Visa®, MasterCard®, American Express® i Discover®. Sieci kart kredytowych różnią się od wydawców kart kredytowych tym, że obsługują transakcje między akceptantami a wydawcami, podczas gdy wydawcy tacy jak Chase i Capital One zapewniają wsparcie finansowe i pomagają w rozwijaniu korzyści i korzyści wynikających z różnych ofert kart. Poniżej znajduje się podsumowanie każdej z głównych sieci kart kredytowych oraz niektóre z kluczowych cech i zalet każdego stowarzyszenia.

Założona w 1970 roku, Visa to globalna firma zajmująca się technologią płatności, która umożliwia firmom wydawanie firmowych, debetowych, przedpłaconych i osobistych kart kredytowych marki Visa; i oferuje wiele innych powiązanych usług finansowych. Karty kredytowe Visa oferują różne korzyści, w tym ekskluzywne oferty i zabezpieczenia dla konsumentów.

Karty kredytowe Visa oferują trzy poziomy korzyści:tradycyjnypodpisinieskończony. Wszystkie trzy poziomy obejmująubezpieczenie na wypadek kolizjiawaryjną wymianę kartyawaryjną pomoc drogowąorazzerową odpowiedzialność za oszustwaktóra chroni każdego posiadacza karty przed nieautoryzowanym użyciem i zakupami. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: Visa.com.

karta MasterCard

Założona w 1966 roku jako Interbank Card Association (ICA), MasterCard jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań płatniczych, który umożliwia firmom wydawanie markowych kart osobistych, biznesowych, debetowych i przedpłaconych MasterCard. Podobnie jak Visa, MasterCard oferuje również trzy poziomy usług:StandardWorldiWorld Elite. Wszystkie trzy poziomy korzyści MasterCard obejmują:awaryjną wymianę kartyzerową odpowiedzialność za oszustwaiochronę przed kradzieżą tożsamości. Wyższe poziomy obejmują wiele innych funkcji i korzyści. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę MasterCard.com.

American Express

Założona już w 1850 roku American Express – znana również jako AmEx – jest globalną firmą świadczącą usługi finansowe, która wydaje karty kredytowe, karty obciążeniowe, karty do ponownego ładowania, karty firmowe i karty podarunkowe dla firm i konsumentów. American Express twierdzi, że jest największym na świecie wydawcą kart pod względem liczby zakupów i ma jedną z największych sieci turystycznych, która pozwala im oferować jedne z najlepszych nagród i korzyści w branży. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę AmericanExpress.com.

Odkryć

Utworzona w 1986 r. Firma Discover Financial Services to firma oferująca bezpośrednie usługi bankowe i płatnicze, która wydaje karty kredytowe głównie w Stanach Zjednoczonych. Chociaż większość ich kart kredytowych jest wydawana bezpośrednio przez Discover Bank, umożliwia to również innym firmom wydawanie kart kredytowych marki Discover. Discover Card jest dobrze znane z tego, że jako pierwszy w branży wprowadził program nagród pieniężnych Cashback Bonus®, który jest jednym z najlepszych programów nagród gotówkowych w Ameryce. Karty Discover obejmują karty kredytowe zabezpieczone, studenckie, dla małych firm, podróżne, zwrot gotówki i inne nagrody. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Discover.com.

Powiązana zawartość:
  • Karta kredytowa PenFed Gold Visa: 0% przelew salda Intro APR i 100 $ bonusu
  • Rozważania przy wyborze korzyści i zachęt związanych z kartą kredytowąKarty kredytowe mogą pomóc w odbudowie kredytu3 kluczowe kwestie do rozważenia przy wyborze nowej karty kredytowejWysłany 11 marca 2020 r. Przez Wesley LeFebvre w Karty kredytowe

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy