5 najważniejszych rzeczy, które warto wiedzieć o zaciągnięciu kredytu hipotecznego

17 lutego 2021
Category: Twojej Okolicy

Kredyty hipoteczne: powszechne, ale skomplikowane

Kredyt hipoteczny może być ważnym elementem naszego życia. W grę wchodzi dużo pieniędzy i często wiąże się z tym wiele marzeń.

Choć zdefiniowanie kredytu hipotecznego jest proste, nadal jest to skomplikowany proces. Poniższe elementy pozwolą Ci przejść długą drogę przez 101 kredytów hipotecznych!

5 rzeczy, które należy wiedzieć o zaciągnięciu kredytu hipotecznego

Ważne informacje dotyczące kredytu hipotecznego, które musisz znać, w skrócie:

 1. Zanim zrobisz cokolwiek innego, powinieneś uzyskać wstępne kwalifikacje do kredytu mieszkaniowego.Pożyczkodawca, na przykład Twój bank, informuje Cię, jaką kwotę możesz pożyczyć. Poszukiwanie domu jest trudne bez tej liczby.

  Mając na uwadze swój budżet, Ty i Twój agent możecie skupić się na prawdziwych możliwościach, które kochasz. (Po znalezieniu „TEGO domu należy poprosić pożyczkodawcę o wstępne zatwierdzenie pożyczki hipotecznej, aby sprzedawca wiedział, że może za niego zapłacić). bardzo zły pomysł.

  1. Istnieje więcej niż jeden rodzaj kredytu hipotecznego.
  2. Najczęściej spotykanym jest konwencjonalny kredyt hipoteczny, w którym kupujący odkłada 20% ceny, resztę pożycza i spłaca z odsetkami za 30 lat.
  3. Osoby, które nie mogą odłożyć 20% lub których ocena kredytowa jest zbyt niska, aby uzyskać konwencjonalną pożyczkę, mogą kwalifikować się do kredytu hipotecznego FHA (Federal Housing Administration). Chociaż w przypadku tej sponsorowanej przez rząd pożyczki są opłaty i koszty ubezpieczenia, jest to wykonalna opcja dla wielu kupujących.Weterani, osoby czynnie świadczące usługi oraz ich wdowy / wdowcy mogą uzyskać kredyt hipoteczny VA, zarządzany przez Departament Spraw Weteranów. Zaprojektowana, aby okazać wdzięczność za obsługę, pożyczka ta wymaga niewielkiej lub żadnej zaliczki i nie wymaga ubezpieczenia hipoteki.
  4. Istnieją również różne rodzaje spłat kredytu hipotecznego.
  5. Kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu: kupujący płaci tę samą kwotę co miesiąc przez lata trwania pożyczki. Płatności nie zmieniają się, gdy stopy procentowe nieuchronnie spadają lub rosną.
  6. Kredyt hipoteczny o zmiennej stopie procentowej: Kupujący płaci co miesiąc zmieniające się kwoty, w zależności od aktualnych stóp procentowych, ponieważ stopa procentowa nie jest zablokowana. Chociaż ARM przynosi korzyści, gdy stopy procentowe są niskie, miesięczna płatność będzie wyższa, gdy wzrosną.
  7. Mówiąc o stopach procentowych, chcesz płacić najniższe możliwe miesięczne odsetki od kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu.Aby tak się stało:

   • Wiedz, że nie musisz akceptować pierwszej oferowanej stawki. Negocjuj, co chcesz.
   • Nie pobieraj pierwszej stopy procentowej, którą zobaczysz online, od pierwszego pożyczkodawcy, na którego spojrzysz. Zbadaj i porównaj.Zatrudnij pośrednika kredytów hipotecznych, którego zadaniem jest znajomość dobrych stawek i sposobów ich uzyskania. Kosztują pieniądze, ale brokerzy są ekspertami.
   • Istnieją różne źródła kredytów hipotecznych i powinieneś je zbadać, aby uzyskać najlepszą stawkę, która jest dla Ciebie odpowiednia.
   • Zacznij od własnego banku i poproś o spotkanie z doradcą ds. Kredytów hipotecznych. Następnie odwiedź inne banki z tą samą prośbą.
   • Spotkaj się z niektórymi brokerami kredytów hipotecznych, aby sprawdzić, czy chcesz pracować z jednym, a jeśli tak, to z którym.Zbadaj renomowanych pożyczkodawców internetowych. Nie tylko większe banki, ale także mniejsi, nawet internetowi pożyczkodawcy.Nie zapomnij wybrać mózgu swojego agenta nieruchomości!

    Innym świetnym źródłem informacji o poszukiwaniu kredytu hipotecznego jest Twój agent! Najlepiej oceniany lokalny agent nieruchomości to bogactwo informacji i wsparcia. Będąc w okolicy, dosłownie iw przenośni, Twój agent może udzielić Ci porady, gdzie szukać kredytu hipotecznego i jakie są dobre stawki w Twojej okolicy.

    HomeLightKupujesz lub sprzedajesz dom? HomeLight wykorzystuje recenzje agentów nieruchomości, rzeczywiste dane o sprzedaży domów i historyczne wyniki, aby połączyć Cię z idealnym agentem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy