Co to jest pożyczka SBA 7a i jak inwestorzy w nieruchomości mogą z niej skorzystać?

17 lutego 2021
Category: Małych Firm

Pobierz nasz 43-stronicowy przewodnik po inwestowaniu w nieruchomości już dziś!

Nieruchomości od dawna są inwestycją dla tych, którzy chcą budować długoterminowe bogactwo przez pokolenia. Pomożemy Ci poruszać się po tej klasie aktywów, zapisując się do naszego obszernego przewodnika po inwestowaniu w nieruchomości.

Kluczową częścią sukcesu w inwestowaniu w nieruchomości komercyjne (CRE) jest znajomość opcji pożyczki przed zakupem, rozszerzeniem lub budową kolejnego projektu. Chociaż istnieje kilka programów finansowania dostępnych dla inwestorów komercyjnych, pożyczka SBA 7a może być świetną pożyczką długoterminową, która pomoże w zakupie, budowie lub rozbudowie istniejącej inwestycji komercyjnej. Dowiedz się, jak działa program pożyczkowy SBA 7a, w tym kto jest uprawniony i jak inwestorzy w nieruchomości mogą korzystać z pożyczki 7a.

Czym jest program pożyczkowy SBA 7a?

Pożyczka SBA 7a to pożyczka udzielona za pośrednictwem preferowanego pożyczkodawcy, takiego jak bank specjalizujący się w pożyczkach SBA, i jest gwarantowana przez US Small Business Administration (SBA).

Preferowany pożyczkodawca SBA zapewnia środki na część pożyczki, a pozostała część posiada gwarancję SBA. Oznacza to, że jeśli pożyczkobiorca nie spłaci pożyczki, SBA zapłaci do kwoty gwarantowanej. Istnieje kilka programów pożyczkowych wchodzących w zakres SBA 7a, w tym:

 • Standard 7a.
 • 7 niewielka pożyczka.
 • Pożyczka SBA Express.
 • Ekspresowa pożyczka eksportowa.
 • Kredyt obrotowy na eksport.
 • Międzynarodowa pożyczka handlowa.

Stopa procentowa, okres pożyczki, okres przedpłaty, wymóg zaliczki i maksymalna kwota pożyczki będą się różnić w zależności od używanego programu pożyczki.

Jak inwestorzy w nieruchomości mogą skorzystać z pożyczki 7a

Chociaż SBA został zaprojektowany, aby pomóc właścicielom małych firm, inwestorzy w nieruchomości mogą skorzystać z pożyczki SBA na różne projekty:

 • Zakup istniejącego budynku komercyjnego.
 • Rozbudowa istniejącej nieruchomości komercyjnej.
 • Konstrukcja od podstaw.

Najpopularniejszym programem kredytowym SBA na nieruchomości jest standardowa pożyczka 7a, która jest pożyczką długoterminową zapewniającą finansowanie do 25 lat. Niektóre pożyczki 7a mają stałą stopę procentową, chociaż większość stóp procentowych w przypadku nieruchomości jest zmienna. Pożyczki wyższe niż 50 000 USD to stopa bazowa (powiązana z LIBOR) plus 2,75% i zazwyczaj korygowana co kwartał.

Największą korzyścią płynącą z pożyczki SBA, takiej jak 7a na nieruchomości, jest niski wymóg zaliczki, który waha się w granicach 10-15%, nie wspominając o tym, że jest to pożyczka długoterminowa. Oznacza to, że inwestor może zapewnić stosunkowo niskie oprocentowanie amortyzowane przez długi okres, usuwając przeszkody związane ze sprzedażą lub refinansowaniem w celu spłaty krótkoterminowej pożyczki balonowej, która jest częściej stosowana w tradycyjnych pożyczkach komercyjnych.

Pożyczka 7a może również obejmować kapitał obrotowy na pokrycie ujemnych przepływów pieniężnych lub kosztów ulepszeń podczas rozbudowy, budowy lub stabilizacji nieruchomości, co czyni ją doskonałą opcją dla inwestycji komercyjnych o wartości dodanej.

Komu przysługuje pożyczka SBA 7a?

Inwestorzy w nieruchomości, którzy są właścicielami istniejącej nieruchomości komercyjnej lub pracują nad nowym nabyciem w USA lub na ich terytoriach, mogą ubiegać się o pożyczkę 7a za pośrednictwem preferowanego pożyczkodawcy, do maksymalnej kwoty pożyczki w wysokości 5 milionów USD.

Większość pożyczek SBA opiera się na aktywach, co oznacza, że ​​bieżące wyniki lub potencjalne wyniki nieruchomości w dużym stopniu wpływają na zatwierdzenie pożyczki. Chociaż nieruchomość jest głównym priorytetem, dane uwierzytelniające pożyczkobiorcy również odgrywają rolę w tym, czy pożyczka zostanie zatwierdzona, czy odmówiona, czy też wymagane są dodatkowe warunki, takie jak zastaw jako zabezpieczenie, aby się zakwalifikować. Pożyczkodawca i SBA dokonają przeglądu pożyczkobiorcy:

 • Ocena kredytowa.
 • Wskaźnik zadłużenia do dochodów.
 • Doświadczenie w zakresie nieruchomości i biznesu.
 • Wartość netto.
 • Wkład osobisty (ile masz pieniędzy i własności lub wkładasz w biznes).

Rzeczy do rozważenia przed otrzymaniem pożyczki 7a

Chociaż pożyczki SBA mogą być świetnym sposobem finansowania inwestycji komercyjnych, mają wady; z których pierwszy to opłaty. SBA pobiera opłatę gwarancyjną, która waha się od 2% -3,5% w zależności od wielkości pożyczki, która jest naliczana dodatkowo do wszelkich opłat pożyczkodawcy i kosztów zamknięcia, co oznacza, że ​​koszt początkowy tej pożyczki może być wyższy niż w przypadku innych programy finansowania. Proces składania wniosków i zawierania umów również może być długi, a jego sfinalizowanie może zająć od czterech do ośmiu tygodni. Jeśli szukasz szybkiego finansowania, możesz najpierw przyjrzeć się alternatywnym opcjom.

Ogólnie rzecz biorąc, pożyczka SBA 7a może być świetną opcją finansowania inwestycji w nieruchomości. Dobrym pomysłem jest znalezienie wykwalifikowanego i doświadczonego pożyczkodawcy preferowanego przez SBA i nawiązanie z nim relacji, zanim będziesz potrzebować finansowania. Dowiedz się dokładnie, jakie dokumenty są potrzebne i jak wygląda proces, abyś był przygotowany, gdy nadejdzie czas na złożenie wniosku. Zapytaj, czy istnieją inne wymagania dotyczące zabezpieczenia, takie jak Twój własny dom lub inne nieruchomości inwestycyjne, i dowiedz się, czy inne programy finansowania będą działać lepiej dla Ciebie w zależności od Twoich potrzeb.

„Nieuczciwe zalety nieruchomości właśnie się poprawiły

Inwestowanie w nieruchomości zawsze było jedną z najskuteczniejszych ścieżek do niezależności finansowej. To dlatego, że oferuje niesamowite zwroty i jeszcze więcej niesamowitych ulg podatkowych.

Te korzyści nie były jednak wystarczające dla Wujka Sama, ponieważ nowa luka podatkowa pozwala teraz rozważnym inwestorom, którzy działają dziś, zablokować dziesięciolecia zwrotów wolnych od podatku. Przygotowaliśmy obszerny przewodnik podatkowy, który szczegółowo opisuje, w jaki sposób możesz skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji inwestycyjnej. Po prostu kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatną kopię.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy