Dlaczego odmówiono mi karty zabezpieczonej bez czeku kredytowego?

17 lutego 2021
Category: Kredytowej Jest

Podsumowanie

Dowiedz się, dlaczego Twoje zgłoszenie zostało odrzucone, aby uniknąć ponownego odrzucenia.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Zadaj Erice pytanie lub zobacz, czy odpowiedź na Twoje pytanie została już udzielona w archiwum odpowiedzi na otwarcie napisów.

Złożyłem wniosek o kartę zabezpieczoną bez czeku kredytowego, ale odmówiono mi. Czemu?

Istnieją trzy powody, dla których odmówiono Ci karty zabezpieczonej bez kontroli kredytowej, ale aby mieć absolutną pewność, zadzwoń do wydawcy, aby dowiedzieć się, dlaczego wniosek został odrzucony:

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Szanowna Liso

Kiedy odrzucono Cię do konta, powinieneś otrzymać powiadomienie od wystawcy z listą powodów, dla których zostałaś odrzucona. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymałeś żadnej wiadomości, zadzwoń do wystawcy, aby dowiedzieć się, dlaczego Twoja aplikacja została odrzucona.

Zabezpieczone karty kredytowe, które nie wymagają sprawdzania zdolności kredytowej, mogą być wspaniałą opcją dla osób, które nie mają ustalonej historii kredytowej lub chcą uniknąć trudnego zapytania o ocenę zdolności kredytowej do już kruchej oceny kredytowej. Są bardziej dostępne niż niezabezpieczone karty kredytowe lub zabezpieczone produkty, które wymagają przyzwoitej zdolności kredytowej. Jednak nawet emitenci, którzy nie oceniają wcześniejszego zachowania osoby w zakresie zaciągania pożyczek, mają standardy kwalifikacyjne, które należy spełnić przed zatwierdzeniem wniosku o wydanie karty kredytowej.

Może to być niewystarczający dochód

Przede wszystkim jest strumień dochodów. Jeśli nie masz środków na spłatę długu, który możesz zaciągnąć za pomocą karty kredytowej, zostaniesz odrzucony. Kwota, którą przynosisz co miesiąc, musi przekraczać sumę Twoich miesięcznych wydatków. W ten sposób wystawca karty kredytowej będzie miał pewność, że będziesz w stanie zrealizować swoje płatności.

Ale czy nie po to jest kaucja? Nie. Chociaż emitent miałby prawo do ściągnięcia gotówki ze środków zdeponowanych, nie chce tego robić. Emitent podejmie tego rodzaju działania tylko wtedy, gdy masz znaczne opóźnienia w płatnościach, co nie jest idealną sytuacją dla Ciebie ani dla nich.

Dlatego też, jeśli informacje we wniosku wskazywały, że nie masz wystarczających środków na pokrycie płatności kartą, może to być prawdopodobną przyczyną odrzucenia. Antidotum polega na tym, aby stać się atrakcyjnym dla emitenta kredytów, uzyskując pracę, która zapewnia więcej niż wystarczającą ilość pieniędzy na pokrycie rachunków. Kiedy to zrobisz, pracuj przez co najmniej kilka miesięcy, zanim złożysz kolejny wniosek o kartę kredytową.

Niektórzy emitenci wymagają obywatelstwa USA

Inne powody, dla których odmówiono Ci wydania karty kredytowej bez czeku kredytowego, to brak obywatelstwa lub stałego rezydenta Stanów Zjednoczonych (niektóre, jak karta OpenSky Secured Visa, wymagają tego).

Jednak nie wszyscy wydawcy kart kredytowych żądają obywatelstwa. Wiele osób przyzna rachunki pracującym mieszkańcom, którzy zamiast numeru ubezpieczenia społecznego mają indywidualny numer identyfikacyjny podatnika.

Masz złą historię związaną z określonym emitentem

Niektórzy emitenci unikają również kandydatów, którzy mieli u nich w przeszłości konto, które nie było obsługiwane w sposób odpowiedzialny. A może wystawca ogranicza liczbę wniosków w określonych ramach czasowych. Ponownie, trudno jest wiedzieć bez uzyskania informacji bezpośrednio od emitenta.

Jeśli masz słabą przeszłość z konkretnym wydawcą kredytów, po prostu przejdź do innego wydawcy karty, gdy jesteś w lepszej sytuacji finansowej. Do wyboru jest wiele banków, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych i wystawców kredytów.

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Jeszcze innym sposobem na zbudowanie historii kredytowej jest przejście na czyjeś konto. Znajomy lub krewny może chcieć dodać Cię jako autoryzowanego użytkownika do dobrze zarządzanego konta karty, a jeśli tak, historia karty kredytowej tej osoby pojawi się w Twoich raportach kredytowych. Takie rozwiązanie będzie działać na Twoją korzyść, jeśli karta kredytowa będzie utrzymywana w dobrym stanie.

Z biegiem czasu wydaje się, że jesteś osobą obarczoną dużym ryzykiem kredytowym i wtedy możesz spróbować o kartę kredytową wystawioną na swoje nazwisko. Możesz wybrać konto, które sprawdza zdolność kredytową lub nie, jednak zabezpieczone konto jest nadal idealnym sposobem na rozpoczęcie.

Jeśli masz własną kartę kredytową, korzystaj z niej dokładnie we właściwy sposób: ładuj ją trochę raz w miesiącu, a następnie terminowo i w całości opłacaj rachunek. Łatwe, prawda? To jest, jeśli jesteś oddany temu procesowi. Następnie dane te zostaną odzwierciedlone w twoich raportach kredytowych, a twoja zdolność kredytowa będzie zmierzać we właściwym kierunku. W górę.

Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani nie został zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do produktów naszych partnerów.

Erica Sandberg jest wybitną autorytetem w dziedzinie finansów osobistych i autorką książki „Oczekiwanie pieniędzy: niezbędny plan finansowy dla nowych i rosnących rodzin. Jej artykuły i spostrzeżenia znajdują się w takich publikacjach, jak The Wall Street Journal, Pregnancy, Babytalk, Redbook, Bank Investment Consultant, Prosper.com, MSN Money i Dow Jones MarketWatch. Sandberg, aktywny komentator telewizyjny i radiowy, jest ekspertem od zarządzania kredytami i pieniędzmi w KRON-TV w San Francisco, częstym gościem w Forbes Video Network, Fox Business News, Bloomberg TV i wszystkich sieciach Bay Area. Przed rozpoczęciem własnej działalności w zakresie raportowania i doradztwa była powiązana z Consumer Credit Counselling Services w San Francisco, gdzie doradzała osobom fizycznym, prowadziła warsztaty edukacyjne i kierowała działem relacji z mediami.Sandberg jest członkiem Society of American Business Editors and Writers oraz komitetu doradczego Project Money.

Co dalej?

Naładowany! podcast: Jak zdobyć więcej pieniędzy

Niezależnie od tego, czy żyjesz ze swojej karty kredytowej, czy maksymalizujesz 401 (k), biznesmen Matt Manero mówi, że potrzebujesz więcej pieniędzy i dzieli się wskazówkami, jak to osiągnąć

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy