Euro 2012 bez problemów? Polska osiągnęła gotowość

27 lipca, 2020
Category: system gospodarczy

_ – Od momentu dziś jedenastym przykazaniem wszystkich Polaków winna być atmosfera radości jak i równiez przekonanie, że osiągnęliśmy sukces – _powiedział Donald Tusk.* *O przygotowaniu panstwa do struktury turnieju raportowała minister ruchu Joanna Owad podczas posiedzenia Komitetu az do Spraw Koordynacji Organizacji ó 2012 oraz Krajowego Sztabu Operacyjnego. Byli też inni ministrowie.

– _ Panie premierze, w imieniu swoim, panów ministrów, chciałabym bezposrednio przekazać panu informację o tym, że dziś, 17 czerwca, zgodnie z planem Polska osiągnęła gotowość operacyjną do zrobienia turnieju ó 2012 _ – poinformowała Joanna Owad.

Premier Donald Tusk nie zaakceptowac ukrywał, że czekał na ten komunikat od dawna. – _ Nie ukrywam, że od czterech czasów z małym kawałkiem wraz z narastającym napięciem czekałem na tę chwilę, kiedy usłyszę od sprawującego funkcję ministra sportu Rzeczpospolitej ten miejsce pobytu o gotowości Polski do organizacji Euro 2012 i dziękuję bardzo pani minister, że te słowa przy sposób odpowiedzialny od pani dzisiaj usłyszałem _- odpowiedział szef rządu.

Zdaniem Donalda Tuska udało się wykonać prawie calosc, by konkurs był triumfem. _ a mianowicie Na pewno nie zaakceptowac wszystko udało się zrobić tak jak chcieliśmy. Będą wraz z pewnością okazje do dotkliwych rozmów na temat przygotowań, lecz od dziś jedenastym przykazaniem wszystkich Polaków powinna być atmosfera radości i mniemanie, że osiągnęliśmy sukces a mianowicie _ powiedział Tusk.

Oprócz minister ruchu Joanny Muchy, o zrobieniach meldowali: minister transportu Sławomir Nowak jak i równiez minister stanu zdrowia Bartosz Arłukowicz. Potwierdzili, że wykonano kazde zadania przewidziane do wykonania przed mistrzostwami, a odpowiednie instytucje są gotowe sluzace do pracy w czasie piłkarskich mistrzostw Europy. Szefem Krajowego Sztabu Operacyjnego, który będzie zarządzał mistrzostwami wedlug stronie publicznej, będzie prezes spółki ó 2012, Marcin Herra.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy