Jak bogaci stają się bogatsi dzięki cichym prywatnym inwestycjom

Jak bogaci stają się bogatsi dzięki cichym prywatnym inwestycjom
16 października 2020
Category: Które Mogą

Zarządzanie

David A. Kekich

  • Prezydent i CEO

Michael Riskin

  • Skarbnik

L. Stephen Coles

  • Dyrektor naukowy

Bryant Villeponteau

  • Wiceprezes ds. Badań

Prezydent i CEO

Pan Kekich założył największą w kraju główną agencję ubezpieczeń na życie, był współzałożycielem dużej firmy świadczącej usługi finansowe i organizował finansowanie kapitału podwyższonego ryzyka dla firm prywatnych. Jest uznanym ekspertem w dziedzinie inwestycji prywatnych i autorem podręcznika dotyczącego kapitału podwyższonego ryzyka „Jak bogaci się wzbogacają dzięki cichym inwestycjom prywatnym”.

Pan Kekich zakładał zarówno spółki publiczne, jak i prywatne, był zaangażowany jako konsultant i pełnił funkcję dyrektora wielu prywatnych i publicznych korporacji. Prowadził także sprzedaż i zagospodarowanie nieruchomości.

Już na początku swojej kariery zdał sobie sprawę z nieuchronności, że nauka pewnego dnia zapanuje nad procesem starzenia się człowieka. Zrozumiał, że pewnego dnia ludzie będą mogli cieszyć się bardzo długim okresem zdrowia, badając starzenie się, główną przyczynę większości śmiertelnych chorób. Problem? Ścigał się z czasem. Stał przed możliwością bycia częścią „ostatniego pokolenia”, które cierpi i umiera z powodu chorób związanych ze starzeniem się.

Jego rozwiązanie? W 1999 roku założył „Maximum Life Foundation”, korporację 501 (c) (3) zajmującą się przeciwdziałaniem starzeniu się człowieka i chorobom związanym ze starzeniem się. Fundacja opracowała naukowy plan działania mający na celu przekształcenie osób starszych w biologiczną młodzież. Obecnie kieruje inicjatywą mającą na celu opracowanie najnowocześniejszych technologii, które przyspieszą zmianę wieku.

(In Memoriam) dyrektor naukowy

Wiceprezes ds. Edukacji medycznej, The Kronos Group, jest współzałożycielem i dyrektorem Los Angeles Gerontology Research Group. Jest asystentem naukowym na Oddziale Chirurgii w UCLA Medical School. Dr Coles jest autorem ponad 70 prac naukowych i posiada dwa patenty.

Uzyskał tytuł licencjata elektrotechniki na Rensselaer Polytechnic Institute w Troy w stanie Nowy Jork, tytuł magistra matematyki na Carnegie Institute of Technology oraz stopień doktora. Doktor nauk o systemach i komunikacji na Carnegie-Mellon University w Pittsburghu w Pensylwanii. Po ukończeniu Stanford University Medical School, dr Coles odbył staż kliniczny w OB / GYN w Jackson Memorial Hospital w University of Miami Medical School. Po nauczaniu na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, dr Coles pracował jako wizytujący naukowiec w Biurze Badań i Rozwoju Centralnej Agencji Wywiadowczej w Waszyngtonie.

Sekretarz

Oprócz wieloletniej praktyki w zakresie rachunkowości publicznej i ogólnego doradztwa biznesowego, dr Riskin zajmował stanowiska Inżyniera Systemowego w IBM oraz Menedżera Rachunków Narodowych w Xerox Computer Systems. Jego obowiązki w IBM i Xerox koncentrowały się na opracowywaniu i instalowaniu systemów biznesowych i zarządzania oraz aplikacji.

Od wczesnych lat 90-tych był międzynarodowym konsultantem i dyrektorem finansowym z siedzibą w Wenezueli, Curacao, a ostatnio na Kostaryce, a także w Los Angeles i Phoenix. Jego specjalizacje branżowe obejmowały biotechnologię, telekomunikację oraz usługi bankowo-finansowe.

Opublikowany autor i autor kolumny doradztwa biznesowego zatytułowanej „Financially Speaking” dla licencjonowanych kalifornijskich profesjonalistów, był na wydziale i prowadził kursy biznesu i zachowań ludzkich na kilku wyższych uczelniach w południowej Kalifornii w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

Dr Riskin posiada licencję biegłego rewidenta w Kalifornii od 1967 roku i doktorat z psychologii. Jego zainteresowanie długowiecznością i przedłużaniem życia sięga kilkudziesięciu lat. Poza zaangażowaniem w Maximum Life Foundation, jest Przewodniczącym Rady Dyrektorów Alcor Life Extension Foundation.

Wiceprezes ds. Badań

Dr Villeponteau ma 30-letnie doświadczenie w kierowaniu nauką oraz około 60 publikacji naukowych i patentowych. Dr Villeponteau posiada tytuł licencjata z ekonomii, tytuł magistra biostatystyki i doktorat. Doktorat z biologii molekularnej z UCLA. Był asystentem chemika naukowego na Wydziale Chemii i Biochemii na UCLA przez 4 lata oraz Adiunktem Chemii Biologicznej w University of Michigan Medical School przez 6 lat.

Następnie dr Villeponteau kierował grupą badawczą w Geron Corporation przez 4,5 roku, gdzie był głównym wynalazcą klonowania ludzkiej telomerazy, zdobywając w ten sposób nagrodę Distinguished Inventor Award za drugi najlepszy patent USA w 1997 r. Jako mistrz telomerazy w Geron, pracował również nad ludzkimi komórkami macierzystymi, których pionierem był Geron w latach 90. Następnie dr Villeponteau dołączył do HealthSpan Sciences, Inc. jako wiceprezes, a następnie przez trzy lata pełnił funkcję dyrektora generalnego. Przez następne 8 lat był wiceprezesem / konsultantem Sierra Sciences.

Od września 2008 r. Do chwili obecnej dr Villeponteau był wiceprezesem ds. Badań i rozwoju w Genescient Corporation. Dr Villeponteau był także współzałożycielem Centagen, założonego w styczniu 2009 r. I Life Code LLC w październiku 2010 r., Który wprowadził na rynek udany suplement, który podwaja maksymalną długość życia u modelowych zwierząt i wspiera komórki macierzyste i ich nisze.

Veronica Loveless zainteresowała się konsekwencjami starzenia się jako dziecko. Jej pasja skłoniła ją do sformalizowania nieformalnych studiów biologicznych na studiach. Uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie biologii i jest członkiem zespołu Maximum Life Foundation od stycznia 2019 r. Veronica poświęciła swoje życie pomaganiu innym w przedłużaniu życia poprzez innowacje medyczne… i planuje uniknąć starzenia się biologicznego i zgrzybiałego.

O nas

Jesteś tu umieszczony, aby cieszyć się życiem. To podniecenie. To cuda. To nagrody. MaxLife jest tutaj, aby pomóc Ci zrealizować te skarby TERAZ. Maximum Life Foundation finansuje technologie, które ratują życie i pomogą Ci żyć dłużej i lepiej niż kiedykolwiek. Pomagamy potrzebującym uzyskać dostęp do tych najnowocześniejszych technologii, które znacznie wydłużą okres zdrowia ludzkiego w ciągu następnej dekady.

Niektóre rozwiązania, które mogą zapobiegać i odwracać główne schorzenia i choroby, które dotykają nas z wiekiem, mogą być dostępne DZIŚ. Zaangażuj się teraz i żyj swoim dziedzictwem. Poruszaj się po naszej witrynie, aby zobaczyć więcej.

„Chcemy podziękować fundacji Rama i Shashi Marda za jej znaczący wkład w nasze działania związane z modelem 501c3”.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy