Jaki jest najlepszy anonimowy portfel Bitcoin w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Uzyskać Więcej

Ponieważ większość usług kryptograficznych wymaga KYC i weryfikacji tożsamości, zrozumiałe jest, dlaczego niektórzy użytkownicy szukają anonimowego portfela Bitcoin.

Nasza dzisiejsza lista zawiera różne opcje, z których możesz wybrać swój własny anonimowy portfel Bitcoin, dzięki czemu możesz prywatnie i bezpiecznie przechowywać swoje środki BTC.

Portfel Samourai

Samourai to portfel Bitcoin zorientowany na prywatność, który wykorzystuje różne technologie, aby zachować anonimowość Twojej tożsamości i transakcji.

Aby zachować Twoją anonimowość, Samourai używa technologii Ricochet i Stonewall. Ricochet to przełącznik włączania / wyłączania, który zapobiega oznaczaniu transakcji jako podejrzanych, nawet jeśli są one na czarnej liście algorytmów nadzoru Blockchain.

Stonewall modyfikuje transakcje, aby uniemożliwić im pozostawienie jakichkolwiek publicznych powiązanych metadanych, zwiększając trudność w łączeniu danych wejściowych z wyjściami transakcji, grupując adresy portfeli i generując wyższą entropię niż standardowe transakcje Bitcoin. To sprawia, że ​​Twoje transakcje są trudniejsze do analizy i wyśledzenia do oryginalnego nadawcy.

Portfel Samourai oferuje również funkcjonalność offline, która umożliwia wysyłanie monet do odpowiedniego odbiorcy za pośrednictwem wiadomości SMS lub sieci mesh.

Standard szyfrowania używany przez portfel to AES-256 i nie ma komunikacji z serwerem. Jest chroniony kodem PIN i ma kopię zapasową frazy seed do odzyskiwania klucza.

Samourai ma również powiadomienia, jeśli wcześniej używałeś tego samego adresu, co zapobiega niezamierzonemu ponownemu wykorzystaniu adresu. Obsługuje routing wszystkich transakcji przez włączony Tor i VPN, co pozwala na użycie anonimowego adresu IP.

Portfel posiada obsługę SegWit, która zmniejsza opłaty za transakcje BTC podczas ich transmisji przez sieć. Jest również kompatybilny z urządzeniami mobilnymi działającymi na komputerowych systemach operacyjnych Android i Windows, Mac, Linux. Ze względu na swoje funkcje anonimowości Samourai jest najlepszym anonimowym portfelem Bitcoin, jaki możesz znaleźć.

Ledger Nano X i S

Ledger to znany i renomowany producent bezpiecznych portfeli sprzętowych Bitcoin i kryptowalut.

Ich najbardziej znane produkty to Ledger Nano S i Ledger Nano X, które są wysoko cenionymi portfelami ze względu na ich solidne bezpieczeństwo i wszechstronność. Każdy portfel oprócz Bitcoin obsługuje tysiące kryptowalut i tokenów.

Portfel posiada certyfikat NIST dla True Random Number Generator w celu zabezpieczenia podpisów. Jest to portfel hierarchiczno-deterministyczny, posiadający ponad 100 portfeli, z których każdy może tworzyć miliony unikalnych adresów.

Ledger umożliwia tworzenie ukrytych portfeli, których dane są trudne do odróżnienia od losowych bajtów, a tylko właściciel może znać ich lokalizację.

Zawiera również kopię mnemoniczną składającą się z 24 słów, która umożliwia odzyskanie środków w przypadku zepsucia urządzenia.

Portfele sprzętowe to najlepsze opcje zapewniające bezpieczeństwo i anonimowość twoich funduszy kryptograficznych, ale ze względu na zwięzłość uwzględnimy tylko modele Nano. Aby uzyskać więcej opcji, możesz znaleźć zaktualizowaną listę najlepszych portfeli sprzętowych do kryptowalut w tym obszernym przewodniku na Thunderboltlaptop.com.

Portfel Rahakott

Rahakott to kolejny anonimowy portfel Bitcoin, który obsługuje wiele innych kryptowalut. Do tej pory przetworzył ponad 20 milionów dolarów w BTC.

Do rejestracji konta Rahakott nie jest wymagany osobisty identyfikator ani informacje. Portfel jest przetłumaczony na 4 języki (angielski, chiński, japoński i rosyjski), a nowy można utworzyć w mniej niż 15 sekund.

Rahakott umożliwia wpłaty i transakcje za pomocą 6 kryptowalut (BTC, BCH, LTC, ETH, DASH i ZEC).

Portfel ma również dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, w tym OTP, hasło i uwierzytelnianie 2-FA. Posiada integrację SegWit, która umożliwia płacenie niższych opłat przy transakcjach z BTC.

Posiada wbudowany mikser adresów, który sprawia, że ​​śledzenie transakcji jest prawie niemożliwe. Portfel ma dodatkową funkcję „Silnego mieszania, która celowo przerywa połączenia między adresami odbiorczymi i wysyłającymi, co również utrudnia śledzenie. Aby korzystać z silnego miksowania, musisz mieć co najmniej 10-krotność minimalnej opłaty sieciowej i będziesz musiał zapłacić jeden procent całkowitego kosztu transakcji.

Portfel Rahakott jest dostępny przez interfejs WWW w dowolnej przeglądarce. Dzięki silnym funkcjom prywatności i opcjom mieszania jest to najlepszy anonimowy portfel Bitcoin na naszej liście.

System operacyjny Electrum on Tails

Electrum to niewielki portfel Bitcoin, który został uruchomiony w 2011 roku, a jego kod jest open-source na licencji MIT.

Korzystając z portfela Electrum na Tails, pomaga on użytkownikom Bitcoin zachować anonimowość podczas dokonywania transakcji za pośrednictwem portfela, ponieważ jest to system operacyjny zaprojektowany w celu ochrony prywatności w Internecie.

Electrum to portfel nieprzechodni, w którym żadne klucze prywatne nie są przechowywane w portfelu, a jedynie użytkownik. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS X, Linux i urządzeniami mobilnymi z systemem Android.

Obsługuje również integrację Ledger, Trezor i Keepkey, ale domyślnie nie jest to anonimowy portfel Bitcoin.

Ponadto portfel Electrum generuje ziarno odzyskiwania do tworzenia kopii zapasowych, nie wymaga żadnych danych osobowych podczas rejestracji, a także jest deterministyczny hierarchicznie.

Portfel PINT

PINT to anonimowy portfel Bitcoin przeznaczony do użytku mobilnego. Portfel obsługuje Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Dogecoin (DOGE), a także Bitcoin (BTC).

Nie podlega ochronie, a klucze nigdy nie opuszczają urządzenia użytkownika. Podczas tworzenia portfela PINT nie są wymagane żadne dane osobowe, takie jak numer telefonu czy adres e-mail.

Aplikacja ma również funkcję routingu Tor, która sprawia, że ​​Twoje transakcje kryptograficzne są mało prawdopodobne dla Twojego rzeczywistego adresu IP.

nie do zatrzymania

Unstoppable to zdecentralizowana anonimowa aplikacja portfela Bitcoin, która zdobyła znaczną popularność w społeczności kryptowalut. Portfel jest kompatybilny z urządzeniami typu smartfon z systemem Android i iOS.

Działa na zasadzie peer-to-peer, gdzie żadne informacje ani klucze nie są przechowywane na żadnym serwerze. Jedynym połączeniem ze stroną trzecią są dane dotyczące aktualnych kursów wymiany. Kod jest całkowicie otwarty.

Ponad 50 kryptowalut, w tym Bitcoin, jest obsługiwanych przez portfel, w tym wiele tokenów ERC 20, BNB, Dai i Maker.

Nie będziesz musiał podawać swojego imienia i nazwiska ani danych kontaktowych, nie będziesz musiał przechodzić żadnych kontroli tożsamości, a Twoje dane nie będą przechowywane na serwerach osób trzecich.

Portfel Wasabi

Wasabi to kolejny świetny anonimowy portfel Bitcoin, który jest open source, nie podlega ochronie i całkowicie koncentruje się na prywatności.

Portfel wykorzystuje Chaumian Zero Link CoinJoins na Tor, aby zapewnić anonimowość, a CoinJoins służy jako mikser portfela Bitcoin.

Mikser celowo przerywa połączenie między transakcjami wychodzącymi i przychodzącymi, aby zapobiec śledzeniu łańcucha podpisów cyfrowych. Dzięki tym funkcjom Wasabi ma potencjał, aby stać się najlepszym anonimowym portfelem Bitcoin.

Wasabi jest kompatybilny tylko z komputerowymi systemami operacyjnymi Windows, Mac i Linux. Obecnie nie ma wersji na Androida ani iOS.

WniosekTo jest nasza lista najlepszych anonimowych portfeli Bitcoin, których możesz używać do prywatnego przechowywania i przeprowadzania transakcji z BTC.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy