Jakie są kwalifikacje do pożyczki VA?

17 lutego 2021
Category: Zakup Domu

VA Loan (Veterans Administration Loan) to kredyt hipoteczny, który VA gwarantuje weteranom. Niektóre z podstawowych kwalifikacji do pożyczki VA obejmują odpowiedni dochód, przyzwoity kredyt i świadectwo kwalifikowalności. Pożyczki VA mają elastyczne wytyczne dotyczące gwarancji i zaliczki tylko dla weteranów i ich małżonków. Pożyczki VA mają również niskie oprocentowanie, brak ubezpieczenia hipotecznego i brak wymagań dotyczących zaliczki dla większości weteranów. Pożyczki VA kwalifikują się tylko do nieruchomości, które są wykorzystywane do celów prywatnych. Generalnie pożyczki VA nie służą do zakupu drugiej nieruchomości.

CO MOŻESZ ZROBIĆ Z POŻYCZKĄ VA?
 • Kup dom.
 • Kup mieszkanie, które jest zatwierdzone przez VA.Zbuduj nowy dom.Kupuj i ulepszaj nieruchomość jednocześnie.Dodaj ulepszenia związane z energią do istniejącej nieruchomości.Kup wyprodukowany dom i / lub partię.JAK UZYSKAĆ ​​CERTYFIKAT KWALIFIKOWALNOŚCI

  Jedną z podstawowych wymaganych kwalifikacji pożyczki VA jest Certyfikat Kwalifikowalności (COE). Ten oficjalny dokument rządowy informuje kredytodawców hipotecznych, że kwalifikujesz się do otrzymania kredytu mieszkaniowego VA. Personel wojskowy może wypełnić wniosek o ten dokument online za pośrednictwem strony internetowej Departamentu Spraw Weteranów.

  KTO MOŻE OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ VA?
  • Członkowie wojskowi pełniący czynną służbę, którzy służyli nieprzerwanie przez co najmniej 90 dni.
  • Weterani, którzy służyli przez co najmniej 90 kolejnych dni w czasie wojny lub 181 dni w czasie pokoju.Członkowie Gwardii Narodowej i wybranych członków rezerwy z co najmniej 6-letnim stażem
  • Jedynym wyjątkiem są weterani, którzy służyli w wojnie w Zatoce Perskiej przez co najmniej 90 dni.
  • W niektórych przypadkach małżonkowie wojskowi są uprawnieni; oficjalne wytyczne mówią o „niezamężnym małżonku weterana, który zmarł w służbie lub na skutek inwalidztwa związanego ze służbą, lub o małżonku członka służby wojskowej zaginionego w akcji lub jeńca wojennego.WYMÓG W ZAKRESIE DOCHODÓW REZYDALNYCH DLA KREDYTÓW VA

   W przypadku pożyczek VA nie ma określonych wymagań dochodowych. Oczekuje się jednak, że pożyczkobiorcy ubiegający się o ten program uzyskają dochód wystarczający do spłaty miesięcznych rat kredytu. Pożyczkodawcy dokonają przeglądu dochodów i zadłużenia wnioskodawców VA, aby ocenić ich zdolność do spłaty pożyczek i miesięcznych wydatków.

   Istnieje jednak coś, co nazywa się wymogiem „pozostałego dochodu w przypadku pożyczki VA. Departament Spraw Weteranów wymaga, aby pożyczkobiorcy pozostawali co miesiąc pewną sumę pieniędzy lub pozostały dochód po wszystkich miesięcznych wydatkach i spłatach kredytu hipotecznego.

   Pozostały dochód gwarantuje, że właściciele domów z VA mogą opłacać miesięczne wydatki mieszkaniowe i nadal kupować artykuły pierwszej potrzeby. To zabezpieczenie finansowe ma na celu ochronę członków wojska i weteranów, którzy korzystają z pożyczek VA na zakup domu. Wymogi dotyczące pozostałych dochodów różnią się w zależności od lokalizacji nieruchomości i wielkości rodziny.

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

   Ten blog obejmuje podstawy pożyczek VA oraz wymagania dla weteranów i członków służby. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak kwalifikować się do pożyczki VA, możesz odwiedzić stronę internetową Veterans Affairs lub skontaktować się z naszym zespołem. Nasi analitycy hipoteczni są ekspertami w dziedzinie kredytów VA i są dostępni przez 7 dni w tygodniu w przypadku pytań dotyczących składania wniosków i wymagań kwalifikacyjnych. Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail [email protected] lub telefonicznie pod numerem (855) 855-4491.

   Jay Voorhees

   Założyciel / Broker | Pożyczki JVM

   (855) 855-4491 | DRE nr 1197176, NMLS nr 310167

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy