Kim jest Cach LLC?

17 lutego 2021
Category: Wyniki Kredytowe

Kim jest Cach LLC?

Kim jest Cach LLC i dlaczego mnie pozywają?

Nic dziwnego, że nigdy nie słyszałeś o Cach LLC, w rzeczywistości prawdopodobnie czytasz ten artykuł, ponieważ nie masz pojęcia, kim oni są ani dlaczego wnieśli przeciwko tobie pozew. Cach LLC jest jednym z największych nabywców długów w Stanach Zjednoczonych. Ta firma kupuje długi za grosze za dolara od legalnych banków, takich jak Capital One, Bank of America lub Chase, które ustaliły, że próba odzyskania długu samodzielnie będzie ich kosztować więcej niż sprzedanie długu osobie trzeciej kolekcjoner, taki jak Cach LLC. Po zakupie długu przez Cach LLC mogą zatrudnić firmę windykacyjną będącą stroną trzecią do wysyłania listów windykacyjnych lub dzwonienia do konsumentów lub mogą zatrudnić firmę prawniczą zajmującą się windykacją, taką jak Suttell & Hammer lub Mandarich Law Group, do wniesienia pozwu przeciwko tobie w próba ściągnięcia długu.Niestety dla Cach LLC i wielu innych zewnętrznych nabywców wierzytelności informacje, które kupują od głównych banków, obejmują jedynie arkusz kalkulacyjny zawierający informacje o konsumentach. Jest bardzo możliwe, że Cach LLC nie może przedstawić podpisanych oryginalnych umów ani żadnego dowodu, że faktycznie jesteś winien dług. Ponadto, jeśli Cach LLC pojawi się w raporcie kredytowym, prawdopodobnie nie będzie w stanie potwierdzić, że jesteś winien dług zgodnie z ustawą o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej, a zatem wszelkie negatywne raporty muszą zostać usunięte z twojego kredytu na wniosek o uprawomocnienie.Jest bardzo możliwe, że Cach LLC nie może przedstawić podpisanych oryginalnych umów ani żadnego dowodu, że faktycznie jesteś winien dług. Ponadto, jeśli Cach LLC pojawi się w raporcie kredytowym, prawdopodobnie nie będzie w stanie potwierdzić, że jesteś winien dług zgodnie z ustawą o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej, a zatem wszelkie negatywne raporty muszą zostać usunięte z twojego kredytu na wniosek o uprawomocnienie.Jest bardzo możliwe, że Cach LLC nie może przedstawić podpisanych oryginalnych umów ani żadnego dowodu, że faktycznie jesteś winien dług. Ponadto, jeśli Cach LLC pojawi się w raporcie kredytowym, prawdopodobnie nie będzie w stanie potwierdzić, że jesteś winien dług zgodnie z ustawą o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej, a zatem wszelkie negatywne raporty muszą zostać usunięte z twojego kredytu na wniosek o uprawomocnienie.

W rzeczywistości Cach LLC jest po prostu korporacją zewnętrzną z siedzibą w Denver w Kolorado, należącą do Square Two Financial, której siedziba również znajduje się w Denver w stanie Kolorado. Square Two Financial to jeden z największych zakupów zaległych długów w Stanach Zjednoczonych. Tylko w 2013 roku firma zarobiła ponad 100 milionów dolarów zysku. Niestety, Two Square Financial nie jest szczytem piramidy. Zgodnie z informacjami przekazanymi Komisji Papierów Wartościowych, Square Two Financial jest własnością CA Holding, Inc. i KRG Capital Management, LP posiada większościowy pakiet udziałów w CA Holding, Inc. Więc jak widać, jest to skomplikowane, a firma najbardziej prawdopodobnie przechodzi przez wszystkie te kłopoty, aby chronić prawdziwych właścicieli firmy przed odpowiedzialnością z tytułu naruszenia Ustawy o rzetelnej sprawozdawczości kredytowej lub ustawy o uczciwych praktykach windykacyjnych.(Również w trakcie pisania tego artykułu odkryłem, że strona Mandaricha jest niesamowicie podobna do strony Square Two Financial) Zbieg okoliczności? Nie sądzę, ponieważ jedynym celem Mandaricha jest zbieranie danych w imieniu Square Two Financial, jak wskazano na ich stronie internetowej.

Aktualizacja 2018: CACH LLC / Square Two Financial ogłosiła upadłość w 2017 r., A większość ich portfela została sprzedana firmie Resurgent Capital Services. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak skontaktować się bezpośrednio z CACH bez pomocy radcy prawnego, skontaktuj się z Resurgent Capital Services pod numerem 1-888-665-0374.

Teraz, gdy wiesz, kim jest Cach LLC, następnym krokiem jest ustalenie, jak sobie z nimi poradzić. Twój pierwszy kontakt z tą firmą prawdopodobnie nastąpi poprzez list, który otrzymasz pocztą od zewnętrznego podmiotu windykacyjnego lub kancelarii windykacyjnej, wskazujący, że reprezentują oni Cach LLC, która kupiła Twój dług i że powinieneś skontaktować się z nimi w celu dokonania płatności na dług, za który ściągają. Jeśli nie podejmiesz żadnych działań, w pewnym momencie prawdopodobnie otrzymasz lub zostanie doręczone wezwanie i skarga. Są to dokumenty prawne, które wskazują, że wniesiono przeciwko tobie pozew i będziesz mieć 20 dni na odpowiedź od daty doręczenia, aby uniknąć wydania przeciwko tobie wyroku zaocznego.Jest prawdopodobne, że Twoja sprawa zostanie wniesiona do hrabstwa, w którym mieszkasz, do sądu przełożonego lub sądu rejonowego. Uważaj również na każdą sprawę wniesioną przeciwko Tobie bez numeru sprawy. Jeśli Twoja sprawa nie ma numeru sprawy, nadal musisz odpowiedzieć na skargę, aby uniknąć wydania przeciwko tobie wyroku zaocznego. Jeśli jednak nie ma numeru sprawy, masz większe szanse na to, że kancelaria nie będzie w najbliższej przyszłości prowadzić windykacji, ponieważ będzie musiała ponieść większe opłaty za wniesienie sprawy do sądu. Jeśli cokolwiek, przynajmniej złożenie odpowiedzi da ci trochę czasu.Jeśli jednak nie ma numeru sprawy, masz większe szanse na to, że kancelaria nie będzie w najbliższej przyszłości prowadzić windykacji, ponieważ będzie musiała ponieść większe opłaty za wniesienie sprawy do sądu. Jeśli cokolwiek, przynajmniej złożenie odpowiedzi da ci trochę czasu.Jeśli jednak nie ma numeru sprawy, masz większe szanse na to, że kancelaria nie będzie w najbliższej przyszłości prowadzić windykacji, ponieważ będzie musiała ponieść większe opłaty za wniesienie sprawy do sądu. Jeśli cokolwiek, przynajmniej złożenie odpowiedzi da ci trochę czasu.

Jeśli otrzymasz wyrok zaoczny przeciwko tobie, umożliwi to firmie Cach LLC zajęcie twoich zarobków, kont bankowych lub zastawienie twojego domu. Będziesz chciał tego uniknąć za wszelką cenę. Orzeczenie przeciwko tobie może również wpłynąć na twoje wyniki kredytowe i wpłynąć na twoją zdolność do uzyskania korzystnego kredytu w przyszłości.

Jak radzić sobie z windykacją należności przez Cach LLC?

To, w jaki sposób zdecydujesz się obsłużyć windykację długu przez Cach LLC, zależy od Twojej konkretnej sytuacji. Na przykład, jeśli dany dług dotyczy niewielkiej kwoty i wiesz, że jesteś odpowiedzialny za dług, możesz po prostu rozliczyć się z firmą próbującą odzyskać dług. Często te długi można spłacić za kwotę niższą niż pierwotne zadłużenie. Uzyskanie rozliczenia w wysokości 50% lub mniej całkowitego salda rozrachunków nie jest rzadkością. Często można również uzyskać plan płatności, chociaż całkowite rozliczenie będzie prawdopodobnie wyższe. Dostępna może być również opcja zapłacenia za usunięcie pozycji ujemnej z kredytu, ale zawsze upewnij się, że wszelkie rozliczenia otrzymasz na piśmie.

Następnie, jeśli masz inne zaległe długi, w tym dług Cach LLC, a obciążenie długiem przekracza 10 000 USD, możesz porozmawiać z prawnikiem w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości. Ogłoszenie upadłości spowoduje natychmiastowe wstrzymanie windykacji długu przez windykatora. Upadłość na podstawie rozdziału 7 w większości przypadków wyeliminuje cały niezabezpieczony dług, podczas gdy bankructwo na podstawie rozdziału 13 da ci plan spłaty na okres 36-60 miesięcy na spłatę długów, w którym możesz lub nie będziesz musiał spłacić pełnej kwoty w zależności od dochodu i wielkości rodziny.

Jeśli Twoim celem jest po prostu wykupienie czasu na uzyskanie środków na rozwiązanie lub ogłoszenie upadłości, a otrzymałeś już wezwanie i skargę, to dobrze jest złożyć odpowiedź na wezwanie i skargę. Odpowiedź należy złożyć w sądzie, w którym znajduje się Twój pozew, a kopię również przesłać do kancelarii. Odpowiedź przedstawia wszystkie Twoje argumenty obronne i odpowiedzi na zarzuty zawarte w skardze. Złożenie odpowiedzi pomoże ci uniknąć wyroku zaocznego i pozwoli ci kupić czas i zmusić kancelarię prawną do przedstawienia dokumentów od pierwotnego wierzyciela wykazującego, że jesteś winien dług. Jeśli złożysz odpowiedź, prawdopodobnie Cach LLC w pewnym momencie w ciągu najbliższych kilku miesięcy złoży wniosek o wydanie wyroku podsumowującego, stwierdzając, że ma dowody na to, że jesteś winien dług i że powinni wygrać sprawę.W tym momencie kancelaria musiałaby faktycznie przedstawić takie dowody. Jeśli nie masz ważnej obrony przed tymi zarzutami, będziesz chciał załatwić sprawę lub ogłosić upadłość, aby uniknąć wniesienia dodatkowych opłat adwokackich i odsetek. W przeciwnym razie masz możliwość kontynuowania postępowania sądowego i sprawdzenia, czy firma przedstawi dowody na to, że jesteś winien dług, a sąd określi, czy Cach LLC ma prawo do windykacji długu. Często zewnętrzni windykatorzy nie są w stanie sporządzić takiej dokumentacji, ale jedynym sposobem na upewnienie się jest doprowadzenie sprawy do końca, często kończącego się procesem.Jeśli z jakiegoś powodu pozwoliłeś na wydanie przeciwko Tobie wyroku zaocznego i musisz wstrzymać zajęcie wynagrodzenia, zawsze możesz ogłosić upadłość po fakcie, a wszelkie zarobki pobrane w ciągu 90 dni od złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości mogą zostać Ci zwrócone.

Jeśli mieszkasz w stanie Waszyngton i otrzymałeś pismo lub wezwanie prawne i skargę od Cach LLC i potrzebujesz prawnika do wynegocjowania ugody w Twoim imieniu, zadzwoń do Symmes Law Group pod numer 206-682-7975, aby dowiedzieć się o dostępnych opcjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak samodzielnie radzić sobie z Cach, LLC, sprawdź mój internetowy kurs odpowiedzi na pytania dotyczące windykacji wraz z materiałami i formularzami.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy