Oprocentowanie kredytów hipotecznych w Teksasie

17 lutego 2021
Category: Ocena Kredytowa

Porównaj dzisiejsze średnie oprocentowanie kredytów hipotecznych w stanie Teksas. Bankrate agreguje oprocentowanie kredytów hipotecznych z wielu źródeł, aby przedstawić średnie dla Teksasu.

Texas Mortgage Interest Rate Niedziela, 4 października

Termin pożyczki Oprocentowanie Zmień 1 dzień Oceń ostatni tydzień 30-letnia stała oprocentowanie kredytu hipotecznego3,06%trend-up-czerwony
Pożyczkodawcy w całym kraju podają oprocentowanie kredytów hipotecznych w dni powszednie do naszego kompleksowego krajowego badania, aby pomóc konsumentom w procesie kredytowym. Aby dowiedzieć się więcej o różnych średnich stawkach, które Bankrate publikuje powyżej, zobacz Understanding Bankrate’s Rate A Average.

Dzisiejsze 30-letnie stałe oprocentowanie:Aktualne stawki w Teksasie wynoszą 3,06% dla kredytu o stałej stopie procentowej na 30 lat, 2,55% dla kredytu o stałym oprocentowaniu 15-letnim i 2,88% dla kredytu hipotecznego o zmiennej stopie procentowej 5/1 (ARM).

Przegląd kredytów hipotecznych w Teksasie

Znany z ciepłej pogody i zróżnicowanej populacji, Teksas jest drugim najbardziej zaludnionym stanem w kraju. W rzeczywistości, Texas Tribune poinformowała, że ​​stan rośnie w tempie 1000 osób dziennie.

Jeśli szukasz kredytu hipotecznego w Teksasie, masz kilka możliwości.

 • Tradycyjne kredyty hipoteczne w Teksasie : konwencjonalne kredyty hipoteczne są uważane za standard branżowy i mają wymagania dotyczące kwalifikacji. Ogólnie rzecz biorąc, potrzebujesz minimalnej oceny kredytowej 620 i wskaźnika zadłużenia do dochodu (DTI) poniżej 45 procent. Jeśli wpłacisz zaliczkę w wysokości mniej niż 20 procent, będziesz musiał również opłacić prywatne ubezpieczenie hipoteczne (PMI).
 • Pożyczki Texas FHA : Jeśli Twoja historia kredytowa dyskwalifikuje Cię do tradycyjnego kredytu hipotecznego, możesz być w stanie zabezpieczyć pożyczkę ubezpieczoną przez Federal Housing Administration (FHA). Ocena kredytowa wynosząca co najmniej 580 może pomóc w zabezpieczeniu pożyczki FHA z zaliczką w wysokości zaledwie 3,5 procent. Nadal możesz dostać taki z wynikiem kredytowym 500, ale wymaga to 10-procentowej zaliczki. W przypadku pożyczki FHA zazwyczaj potrzebujesz DTI między 31% a 41%. Pożyczki FHA mają również ogólnie niższe oprocentowanie niż pożyczki konwencjonalne. Pożyczki w Teksasie w stanie Wirginia : jeśli jesteś weteranem lub członkiem czynnej służby wojskowej, możesz kwalifikować się do kredytu hipotecznego zabezpieczonego przez Departament Spraw Weteranów (VA). Pożyczka VA nie wymaga wpłaty zaliczki ani prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (PMI), ale musisz uiścić opłatę za finansowanie, która zwykle wynosi od 2,3% do 3,6% ceny zakupu.Programy dla początkujących nabywców domów w Teksasie

  Jeśli chcesz kupić swój pierwszy dom w stanie Lone Star, masz dostęp do kilku programów dla początkujących nabywców domów. Większość pomaga kupującym, którzy nie byli właścicielami domu w ciągu ostatnich trzech lat. Dowiedz się więcej o programach pierwszego zakupu domu w Teksasie.

  • Mój pierwszy dom w Teksasie : Zarządzany przez Texas Department of Housing and Community Affairs (TDHCA) program My First Texas Home oferuje kredyty hipoteczne zaprojektowane z mniejszymi miesięcznymi ratami. Program zapewnia również niewielkie pożyczki, aby pomóc nabywcom domów pokryć przedpłaty i koszty zamknięcia. Mogą one być warte nawet 5 procent kredytu hipotecznego. Możesz znaleźć uczestniczącego pożyczkodawcę online.
  • Program pożyczek Homes Sweet Texas Home : Nie musisz być kupującym po raz pierwszy domem, aby skorzystać z programu Homes Sweet Texas Home Loan, który oferuje 30-letnie kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu i pomoc w spłacie zaliczki o wartości do 5 procent kwoty pożyczki. Nie musisz spłacać stypendiów, ale musisz przestrzegać pewnych limitów dochodów, które różnią się w zależności od hrabstwa. Możesz znaleźć uczestniczącego pożyczkodawcę online. Program pożyczek mieszkaniowych Homes for Texas Heroes : Program pożyczek domowych Homes for Texas Heroes jest otwarty dla funkcjonariuszy policji, weteranów, nauczycieli, funkcjonariuszy służb więziennych i personelu ratunkowego. Korzyści są takie same, jak w programie pożyczek Homes Sweet Texas Home Loan. Świadectwa kredytu hipotecznego TSAHC: Świadectwa kredytu hipotecznego oferowane przez Korporację Mieszkaniową Affordable Housing Corporation (TSAHC) w Teksasie pozwalają na skorzystanie z ulg podatkowych w oparciu o wysokość odsetek od kredytu hipotecznego każdego roku. Tutaj możesz obliczyć swoje oszczędności.Refinansowanie kredytu hipotecznego w Teksasie

   Dzięki stopom procentowym na historycznie niskim poziomie możesz obniżyć miesięczną płatność i zaoszczędzić tysiące, refinansując pożyczkę do niższej stopy. Możesz skorzystać z kalkulatora refinansowania kredytu hipotecznego Bankrate, aby sprawdzić, ile możesz zaoszczędzić.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy