To Twoja droga, wybierz, dokąd się udać

To Twoja droga, wybierz, dokąd się udać
16 października 2020
Category: Jest Dla Ciebie

Sprawdź, czy pożyczka samochodowa Chase jest

dla Ciebie odpowiednia, znajdź

dealera w naszej sieci.

Refinansuj samochód

Możesz obniżyć

miesięczną płatność.

Trendy i spostrzeżenia

dla kupujących samochody.

Kupuj w domu następny samochód, korzystając z zasobów firmy Chase

Chase Auto jest tutaj z pakietem narzędzi i

zasobów online, które pomogą Ci kupić nowy samochód w

tych bezprecedensowych czasach.

Narzędzia finansowania automatycznego, które pomogą

Ci wyruszyć w drogę 1

  • APR Auto

    Loan

    2

Zapoznaj się z kalkulatorem kredytów samochodowych

Uzyskaj szacunkowe stawki i miesięczne płatności za finansowanie.

Kalkulator oprocentowania kredytów samochodowych jest obecnie niedostępny.

Kupno auta na wyciągnięcie ręki

Kupuj u lokalnego dealera z domu po

obniżonych cenach i osobistym konsjerża,

dostępnym tylko na wybranych rynkach.

Maserati Capital USA * może pomóc w sfinansowaniu Levante 2019

SIŁA NATURY

Przyjmij tradycję Maserati – włoskie rzemiosło, elegancję i styl w nowym Levante.

* Nazwa handlowa „Maserati Capital USA”, a także logo Maserati Trident i Maserati Capital USA są własnością Maserati SpA lub jej podmiotów zależnych i są licencjonowane dla JPMorgan Chase Bank, NA („Chase”). Konta detaliczne / kredytowe i leasingowe są własnością Chase. Maserati North America ponosi wyłączną odpowiedzialność za swoje produkty i usługi związane z pojazdami oraz za oświadczenia promocyjne na ich temat i nie jest powiązane z firmą Chase ani jej oddziałami.

Pożyczki i leasing samochodów za pośrednictwem Maserati Capital USA podlegają zatwierdzeniu przez Chase. Mogą obowiązywać dodatkowe warunki.

1 Udostępniamy kalkulatory stawek i płatności jako zasoby, które pomogą Ci ocenić produkty pożyczkowe i kwoty płatności, które mogą być dla Ciebie odpowiednie. Wyniki kalkulatora są oparte na podanych przez Ciebie informacjach, a Chase nie gwarantuje, że otrzymasz te warunki. Kalkulator pożyczki zakłada 30 dni w miesiącu i pierwszą płatność zaplanowaną 30 dni po dacie rozpoczęcia pożyczki samochodowej, aby obliczyć przykład miesięcznej spłaty pożyczki. Miesięczne kwoty spłat różnią się w zależności od okresu i stawki kredytu. Na przykład minimalna rata wynosi 418,41 USD w przypadku pożyczki na 60 miesięcy z oprocentowaniem 3,5%. Nie jest wymagana zaliczka.

2 Refinansowanie podlega zatwierdzeniu przez Chase. APR (roczna stopa procentowa) zostanie określona w momencie składania wniosku na podstawie informacji zawartych we wniosku. Obowiązują dodatkowe warunki, takie jak wiek pojazdu i przebieg. Jeśli zdecydujesz się refinansować w Chase, możesz obniżyć miesięczną ratę pożyczki lub zmniejszyć RRSO. Jeśli jednak wybierzesz okres kredytowania dłuższy niż okres pozostały dla istniejącej pożyczki na samochód, będziesz płacić odsetki przez dłuższy okres, a całkowity koszt pożyczki może być wyższy. Skonsultuj się z doradcą finansowym, aby sprawdzić, czy refinansowanie kredytu samochodowego jest dla Ciebie odpowiednie.

2 RRSO to koszt kredytu wyrażony jako stawka roczna. RRSO pojawiające się w tabelach stawek i / lub wynikach kalkulatora opierają się na Twoich danych wejściowych i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Obowiązują dodatkowe warunki, takie jak wiek pojazdu i przebieg. Kiedy ubiegasz się o kredyt, Twój wniosek podlega zatwierdzeniu przez Chase na podstawie pełnej historii kredytowej, powiązanego wyniku, dochodu i innych czynników w celu oceny Twojego wniosku i zdolności do spłaty. Rozważ od czasu do czasu sprawdzanie raportu kredytowego, aby upewnić się, że nieścisłości nie wpływają na zdolność do otrzymania kredytu. Tylko w przypadku obliczeń związanych z zakupem (pożyczką):Wyniki kalkulatora są również oparte na wybranym stanie dealera, współczynniku kredytu do wartości wynoszącym 100% i mają zastosowanie tylko do zakupów samochodów od dealera w sieci Chase. Jeśli uzyskasz finansowanie zakupu od dealera w OH lub IN, Twoja RRSO będzie uwzględniać opłatę za udzielenie pożyczki w wysokości 195 USD, jako część obliczania kosztu kredytu, co spowoduje, że RRSO będzie wyższa niż stopa procentowa podczas finansowania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy