Więcej rejsów LOT-u dzieki trasach lokalnych

Więcej rejsów LOT-u dzieki trasach lokalnych
27 lipca, 2020
Category: gospodarka

Lokalne Linie Lotnicze LOT będą oferowały od jednej września więcej lotów do Gdańska, Katowic i Przyblizenia – poinformowała spółka. Jednocześnie przewoźnik zawiesi w okresie zimowym połączenie na trasie Warszawa a mianowicie Bydgoszcz – Warszawa.

Zmodyfikowany rozkład rejsów krajowych wydaje sie byc już wtajemniczony do systemów rezerwacyjnych przewoźnika. _ Oznacza to, że od momentu 1 września br. naszego kraju przewoźnik będzie oferować m. in. częstsze połączenia pomiędzy Warszawą natomiast wybranymi portami regionalnymi _ – poinformowała spółka.

Jak czytamy przy komunikacie, po rozkładzie pojawi się dodatkowy jeden rejs dziennie w trasie Stolica polski – Gdańsk – Warszawa. Samoloty ów będą latać od poniedziałku do piątku. Będą startować z Warszawy na temat godz. 05. 55 jak i równiez lądować przy Gdańsku o godz. 06. 55. Rejs powrotny rozpocznie się na temat godz. 07. 40 z Gdańska, zas lądowanie zaplanowano w Warszawie w godz. 08. 40.

Równoczesne rejsy do Katowic tworzone będą od czasu poniedziałku do piątku i w niedziele. Samolot po rejsie LO3883 wystartuje sposród Lotniska Chopina o godz. 17. 30, aby o godz. 18. 30 wylądować w Pyrzowicach. Rejs powrotny LO3884 z Katowic zaplanowany jest na godzinę 19. 05. Jednocześnie obecnie istniejący w sieci rejs LO3882 będzie wykonywany o pól godziny później.

Od poniedziałku sluzace do piątku a takze w niedziele będą się odbywały dodatkowe rejsy na trasie Stolica polski – Poznań – Warszawa. Rejs LO3943 wyleci ze stolicy o godz. 12. 10 i wyląduje na Ławicy o godz. 13. dziesieciu; rejs powrotny LO3944 przewidziano z Rozpoznania na godz. 13. 55, a przylot do Warszawy o godz. 14. 55.

Przewoźnik poinformował również, że zawiesza po sezonie zimowym połączenie na trasie Stolica polski – Bydgoszcz – Warszawa. _ LOT realizując projekt restrukturyzacji blokuje nierentowne połączenia bez perspektyw poprawy przy najbliższym okresie. Ponadto wyniki finansowe w tej drodze są poniżej oczekiwań przewoźnika _ a mianowicie napisano po komunikacie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy