WWE Money in the Bank 2014 wyniki, podsumowanie, reakcje (29 czerwca): Cena wygrywa

17 lutego 2021
Category: Będziesz Mógł

Udostępnij tę historię

  • Udostępnij to na Facebooku
  • Udostępnij to na Twitterze
Udostępnij Wszystkie opcje udostępniania dla: WWE Money in the Bank 2014 wyniki, podsumowanie, reakcje (29 czerwca): Cena wygrywaWWE powróciło do pay-per-view (PPV) – WWE Network dla większości z nas – zeszłej nocy (niedziela, 29 czerwca 2014) z wydarzeniemMoney in the Bankw TD Garden Arena w Bostonie, Massachusetts, z udziałem program, który z pewnością zbierze mieszane recenzje dzięki rosnącej i malejącej akcji ring action oraz rezerwacji z góry na dół.

Sprawdź pełne wyniki i blog na żywo, klikając tutaj. Zacznijmy od reagowania na wydarzenia całej nocy.

John Cena wygrywa i jestem z tego powodu całkiem zadowolonyTo prawda, wynika to głównie z różnych plotek krążących wokół (przy okazji, większość z nich się potwierdziła), ale plan wydawał się taki: Daniel Bryan wygrywa mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE naWrestleManiatej samej nocy Brock Lesnar podbija niepokonaną passę Undertakera, ten pierwszy przez kilka miesięcy przechodzi przez feud wypełniaczy (Kane), podczas gdy ten drugi bierze wolne, a dwaj walczą ze sobą pod koniec lipca, aby zorganizowaćhitowewydarzenie główneSummerSlam.

Tylko Bryan zostaje ranny, ma operację szyi i nikt nie wie, kiedy wróci. Więc WWE jest zmuszony do wybicia wymyślić akceptowalnym przeciwnikiem dla
człowieka bestii, która zakończyła passę.

Wystarczyło pobieżne zerknięcie na listę, aby zorientować się, kim zawsze będzie ten mężczyzna.

Ten człowiek to John Cena.

Słuchaj, możesz nienawidzić Ceny ile chcesz i nie będę cię za to winić. Jest nieświeży, jest zbyt kolorowy, dużo żartuje bez bycia śmiesznym, a jego głowa wygląda jak klocek. Cokolwiek, łatwo coś znaleźć. Superman nie jest zbyt zabawny, ponieważ nigdy nie jest wrażliwy.

Cena nigdy nie jest wrażliwa.

WWE dosłownie ma zamiar uzyskać to, co najlepsze ze wszystkich światów tutaj, nawet jeśli tak wielu fanów potępia decydentów za zakończenie PPV, gdy Cena stoi wysoko. Spójrz na tę część przez minutę i zastanów się, co się stanie.

Cena, którą gardzisz, ale wszyscy kochają dzieciaki, będzie musiała zmierzyć się z szalonym Brockiem Lesnarem, którym dzieci gardzą, ale sprytni fani (głównie) kochają, naSummerSlam. Cena to babyface dla wszystkich właściwych ludzi i pięta dla wszystkich innych. To samo dotyczy Lesnara.

ABrock go zmiażdży.

Nie było lepszego czasu, aby to się stało. Jakkolwiek jesteś zły, że Cena wygrał tytuł, będziesz o wiele szczęśliwszy, gdy zjada kilka F-5 i nie może odpowiedzieć, że liczą się trzy, ponieważ natknął się na bestię, która faktyczniemożeuczynić go bezbronnym.

Możesz przywołać meczExtreme Rules 2012i to, jak Lesnar pokonał zawsze kochającego gówna Cena przed wykonaniem tej pracy, ale to był inny czas i to były zupełnie inne okoliczności. To był Lesnar w swoim pierwszym meczu po prawie dziesięcioletniej nieobecności.

Ten Lesnar właśnie złamał passę Undertakera.

Ten Lesnar jest nietykalny.

Ten Lesnar zrobi dokładnie to, czego od niego chcesz.

Tak więc, jeśli możesz, zrozum, że twoja złość nie zostanie zmarnowana, jeśli będziesz mógł pozostać w pobliżu wystarczająco długo, aby zobaczyć, jak Cena dostanie to, co go czeka. Ponieważ nadszedł czas zemsty za tę haniebną decyzję wExtreme Rules. Czeka go kolejne pobicie i będzie wspaniale.

I, hej, mecz rankingowy był właściwie całkiem niezły, prawda?

Klasa segmentu: B-

Nie widzę stąd (ale czuję twój strach)Złe wieści Niezdolność Barretta do pracy na drabinie kontraktowej, choć smutna, była ostatecznie nieistotna dzięki temu, że Dean Ambrose stał się mężczyzną. To może być lekka przesada, ale wszystko w tym meczu zostało zarezerwowane, aby uczynić go super gorącym babyface.

Ambrose jest świetny z wielu powodów – „tatuś będzie na ciebie zły – ale nic nie zastąpi dobrej psychologii w pro wrestlingu. To jedno z największych uderzeń na facetów takich jak Cena. Tutaj mamy krwawą feud między dwoma byłymi partnerami i był bardzo realny strach, że zaczną mecz ladderowy jak każdy inny mecz, ponieważ to jest WWE i tak się dzieje.

Zamiast tego Ambrose wystraszył się samą obecnością Setha Rollinsa i bijatyka zaczęła się od razu. To było tak przesadzone, że akcja na ringu została zahamowana na początku z powodu odwrócenia uwagi.

To dobre gówno pro wrestlingowe.

Podziękowania dla każdego, kto rozłożył ten mecz, ponieważ wszyscy, którzy byli w tym meczu, dostali swoje rzeczy, w tym Rob Van Dam pracujący ciężej niż przez długi czas, Jack Swagger zdołał uniknąć zranienia kogokolwiek, Dolph Ziggler robił, co mógł, aby dostać skończył, mimo że wiedział, że nie jedzie (a zrobił to), a Kofi Kingston wykonywał swoje zwykłe akrobacje.

Ale wszystko wróciło do Ambrose’a i Rollinsa, którzy dostarczyli w pikach.

Dowód rzeczowy B to WWE rezerwujący to tak, jak Ambrose doznał kontuzji ramienia i musiał zostać wyjęty w połowie meczu. Tłum głośno jęknął i jednocześnie zapłonął gniewem na myśl o jego odejściu. To był pierwszy znak, że to będzie coś wyjątkowego.

Potem powiedział: „NIE OBCHODZĘ SIĘ, JEŚLI ZOSTANIE ODLOKALIZOWANE, WPROWADŹ Z POWROTEM i wszyscy go za to kochali.

Następnie udali się na mecz i przekonany, że on nie wróci dopóki właśnie odpowiedni moment, kiedyniewróci do gromkimi pop. Ustawili to tak cudownie, że byłem przekonany, że wygrywa, mimo że miałem wcześniejszą wiedzę (choć niewiarygodną), że Rollins przeszedł.

Potem wkurzyli cię ponad miarę, kiedy ten drań Kane pojawił się, by wszystko zepsuć, ponieważ jeśli jest coś, czego nauczyliśmy się w ciągu ostatniego roku, to to, że Kane wszystko psuje.

Ale mimo całej tej złości, zdaj sobie sprawę, że to dlatego, że bardzo chciałeś, żeby Ambrose wygrał. Wtedy zdaj sobie sprawę, że w końcu dostanie swoją, a teraz, kiedy Rollins ma teczkę do spieniężenia, nie możesz sobie wyobrazić wszystkich możliwości? I czy nie wszystkie są zachwycające?

Świetny mecz ze świetną rezerwacją, nawet jeśli byliśmy naprawdę wściekli na koniec (ponieważ prawie wszystko to była czysta reakcja fanów).

Klasa segmentu: A-

Ale nie ostatni:
  • Bray Wyatt prawie nie pojawił się w walce o tytuł WWE, a Erick Rowan i Luke Harper nie mogli wykonać tej roboty przeciwko The Usos. Rodzina Wyattów musi się odbudować po kilku miesiącach noszenia go na brodzie. Obcasy rodzą się, by przegrywać i tak dalej, ale kiedy oni będą się lizać?
  • Bo Dallas nie mógł być lepszą postacią. Był tu tak dobry, że jestem prawie zdenerwowany, że WWE napisał scenariusz Daniela Bryana, by nazwał go Bo-nerem i prawdopodobnie stanie się to popularną pieśnią. Nie do końca pewni, co o tym myślą, a Bryan powinien być ponad tego rodzaju bzdurami, ale nieważne. To musi być ból w karku, że Bryan przechodzi przez to, przez co przechodzi. Po prostu za mało BOLIEVE.Paige i Naomi potrzebują więcej czasu na ringu, zanim będą mogli naprawdę dobrze dopasować. Naomi może poruszać się tak płynnie, że gdyby zaostrzyła swój obraz, oglądanie jej byłoby prawdziwą przyjemnością. Paige jest właściwie złośliwa, ale kilka punktów przeoczyli, z jednym naprawdę kiepskim zgrzytem. Mogli faktycznie odnieść korzyści z miejsca śmierci. Potrzebujesz też więcej Rampaige.Morał z historii re: Summer-Fandango-Layla jest taki, że mężczyźni mogą być tak obskurni, jak chcą, a piękne kobiety nadal będą walczyć, aby być z nimi. To było okropne pod każdym względem.Naprawdę wygląda na to, że czas odejść od Adama Rose’a. Tymczasem Damien Sandow może kontynuować.Goldust & Stardust zawsze będą mieć moje wsparcie, ponieważ zawsze będą powodować dyskomfort z najgorszych powodów. Uwielbiam pomysł, by WWE rezerwowało tych gości, żeby stanąć ci w obliczu i sprawić, że sobie z tym poradzisz. Po pierwszym meczu rankingowym było w złym miejscu, ale tłumy nie mają pojęcia, jak zareagować na Gwiezdny pył. Przynajmniej ci idioci, którzy nazywali ich „hermafrodytami jako obraza, wykonali swoją pracę tutaj.Rusev kontra Big E był absurdalnie zabawny. Walki Hossa zwykle bywają, ale Rusev pokazał, że trochę więcej, zastanawialiśmy się, czy zrobił to po tej długiej serii prostych meczów squasha. Dał dużo Big E i Big E nie wstydził się go brać. W pewnym momencie na początku Big E przeszedł włócznią przez liny z tą samą konfiguracją wPaybacka Rusev uderzył go kolanem w twarz. Nie potrafię nawet opisać, jak przyjemnie jest, gdy zwracają uwagę na te drobne szczegóły. Kiedy wrócili do tego później, było to o wiele skuteczniejsze. Cóż, to i Rusev przyjął guzek z powrotem na zewnątrz i przybrał ten wyraz twarzy, jak: „To był głupi pomysł, a teraz nie mogę oddychać.To był wspaniały program, kiedy szło dobrze i wręcz bolesne, gdy patrzyło się źle.

    Ogólna ocena: C +

    To wszystko ode mnie, Cagesiders. Teraz twoja kolej, aby wyłączyć dźwięk w sekcji komentarzy poniżej ze wszystkimi swoimi przemyśleniami na temat zeszłego wieczoru. Jak ci się podobało, jeśli w ogóle ci się podobało?

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy